• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Sběr starých lezeček


11. 05. 2014

Lezky, které nepotřebujete ještě mohou udělat radost.

V Praze na Smíchoffce provádíme jednorázový sběr starých lezeček pro kluky z ústavu.


Určitě se vám někdy stalo, že jste znovu prolezli víckrát podražený lezky, bylo vám jasný, že už je nemá smysl znovu podrážet, přemejšleli jste, co s nima, přišlo vám trochu blbý je vyhazovat, na druhou stranu vám bylo jasný, že už v nich nikdy nepolezete. Nakonec jste je uložili hluboko na půdu mezi věci, který se budou "jednou hodit". Jejich čas právě nadešel!

 Sběr je zaměřen na lezky v libovolném stavu, velikosti nad 35. Lezky budou používat kluci z Diagnostického ústavu pro mládež (dius.cz), kteří se v rámci výchovně-zážitkových programů s nadšením vrhají do lezení. Na nákup vlastního vybavení mají jen velmi omezené prostředky a věci si tak většinou půjčují.


  Na lezky bude na Smíchoffce do konce května u schodů na ochoz nad barem umístěná krabice. Lezky vkládejte prosíme v igeliťáku nebo jinak spojené, aby zůstaly páry pospolu. Na papír u krabice napište na sebe nějaký kontakt, nejlépe e-mailový, rádi se vám ozveme, jak budou vaše lezky využívány.

  Sběr bude zatím jednorázový, pokud se akce ujme a bude ze strany dětí v ústavních zařízeních stále poptávka, možná se bude v budoucnu opakovat, či se v rámci www.osdius.cz rozšíří na další ústavní zařízení. Všem, kteří něco přinesou, předem veliké díky.

  Pavel a Libor

Diagnosticky ustav pro mladez
http://dius.cz/
http://www.osdius.cz/