• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Pravidelné tréninky s Michalem Běhounkem


15. 10. 2017

Chceš se zlepšit v lezení? Tak tyhle tréninky jsou pro tebe!

Chceš se v lezení posunout dál? Nevíš, jak bys měl postupovat, aby ses začal efektivně zlepšovat? Tak se přihlaš na náš trénink s Michalem Běhounkem!

Michal je mistr republiky boulderingu v kategorii junioři, vícemistr v lezení na obtížnost, sám byl v české reprezentaci a jeho poslední úspěchy tohoto roku jsou 3. místo ve Water Boulder Games a 3. místo ze závodu Urban Boulder Race.

Michal při svých tréninkách čerpá především z jógy a z přirozeného pohybu těla. Zaměřuje se na kineziologii svalů a pohybu, pomůže vám rozvinout váš rozsah a sílu na základě různých cvičení. Jak on sám říká, jeho tréninky jsou z více než poloviny o rozvíjení pohybu a druhá půlka patří lezení. Inspiraci získává od Tomáše Brta (Brťáka), z Active move a namche ambasador.

Jeho tréninky budou probíhat každý čtvrtek od 20.00 – 22.00 hod, a aby to mělo smysl, lze se přihlásit pouze na 4 lekce po sobě. První balíček tréninků začíná ve čtvrtek 2. 11. 2017 a pokračuje ve dnech 9. 11. 2017, 16. 11. 2017 a 23. 11. 2017 a následně budeme navazovat další termíny.


Cena za 4 lekce je za 1290 Kč (1010 Kč pokud máš Multisportku nebo permici).
V ceně je vstupné na stěnu a Michal, který se vám bude věnovat do roztrhání (svého) těla :)
Pokud máš Multisportku nebo bys chtěl/a využít permanentku na vstup, napiš nám to do poznámky při objednávce. Následně ti cenu upravíme.

Trénink NENÍ určen pro naprosté začátečníky, ale pro všechny, kteří znají a ovládají zásady bezpečného lezení na stěnách a chtějí se posunout někam dál.

Přihlašování je možné přes náš ESHOP (kapacita tréninku je omezena!).

Více o Michalovi zde: https://youtu.be/7lMJDj1Hsxs