• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Podzimní příměstský tábor


09. 10. 2017

Pojď o podzimkách s námi lézt!

Podzimní příměstský lezecký tábor.

Tábor je určen pro všechny děti, kterým bylo alespoň 6 let a které baví šplhat (ať už po stromech nebo po laně), prolézat kde jaké překážky a vůbec sportovat. Děti nemusí mít předchozí zkušenosti s lezením, rádi je do tohoto skvělého sportu zasvětíme.

A co plánujeme? Bude to nejen o lezení v lezeckém centru smíchOFF, ale i o spoustě her, zábavě, kamarádech a pokud bude hezké počasí, tak i o výletech ven.

Termín

26.10. - 27.10.2017       

Cena jednoho dne je 750 Kč.

Tábor je nutné uhradit do 5 dnů od jeho objednání. V případě zrušení účasti méně než týden před konáním tábora je účtován storno poplatek ve výši poloviny ceny tábora. V případě neomluvené absence není nárok na vrácení peněz.

Tábor probíhá vždy od 9.00 – 17.00 hod (příchod ráno mezi 8.30 – 09.00  hod; odchod mezi 16.30 – 17.00 hod buď v doprovodu rodičů, nebo se souhlasem rodičů samostatně).

 

Co s sebou?

-          Kopii zdravotní kartičky, kontaktní údaje na rodiče

-          Lahev na pití, dopolední a odpolední svačinku.

-          Sportovní oblečení, které nebude škoda ušpinit + teplé oblečení na ven do skal (kdyby nevyšlo počasí tak se bude hodit i pláštěnka).

-          Tohle vše sbaleno v batůžku.

 

Přihlášení

No a konečně, jak můžete své děti přihlásit? Jednoduše přes náš E-shop (klikni zde), kde zakoupíte tábor přímo online.  Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte nás na info@lezeckecentrum.cz nebo na 604 273 621.