• Facebook
SmichOFF

Společenské akce

Firemní akce, dětské party....

 

Teambuildingové akce

Firmám, které organizují pro své zaměstnance a obchodní partnery teambuildingové akce, nabízíme připravit bohatý program zaměřený na lezení. Dle počtu účastníků akce zajistíme odpovídající počet kvalifikovaných instruktorů.teambuilding firmy SWS a.s.

 

Oslavy pro děti

Nabízíme netradiční oslavu narozenin, svátků a jiných výročí s programem na naší stěně, který připravíme po konzultaci se zájemci. Občerstvení lze vybírat z nasí bězné nabídky a případně je také možné si donést i produkty vlastní.

Detail a program dětských oslav naleznete zde.

 

Akce pro školy

Nabízíme programy pro školní skupiny nebo celé třídy, které by chtěly zajímavě využít volný čas. Ve všení dny od 8.00 do 15.00 nabízíme školám zvýhodněné vstupné. Program přizpůsobíme po dohodě s učiteli věku a počtu záků.

 

Lezení rodičů s dětmi

Tato akce je vhodná pro rodiče, kteří chtějí netradičně a "adrenalinově" strávit hodinku, dvě i více se svými dětmi nebo i s jejich kamarády v Praze. V našem lezeckém centru je naučíme trochu lézt po stěně, naučíme je trochu lézt "po stropě", vyzkouší si své pohybové i postřehové schopnosti a to vše pod dohledem vyškolených instruktorů lezení na umělých stěnách. Cena závisí na počtu zúčastněných a jako vždy platí - "čím více, tím méně".