• Facebook
SmichOFF

Společenské akce

Firemní akce, dětské party....

 

Teambuildingové akce

  • NA STĚNĚ
Firmám, které organizují pro své zaměstnance a obchodní partnery teambuildingové akce, nabízíme připravit bohatý program zaměřený na lezení. Dle počtu účastníků akce zajistíme odpovídající počet kvalifikovaných instruktorů.


  • NA SKÁLE
Ať si vyberete už jednoduchou ferratu nebo pořádné skály, připravíme vám oudoor teambuilding na míru. Strávíte tak spolu jeden den na společném laně.

Outdoor teambuildingy probíhají v měsících duben-říjen.


Kontaktujte nás: info@lezeckecentrum.cz nebo na tel. 604 273 621 (Eva Větrovská)
 

Oslavy pro děti

Od 10.9.2016 bude velký party room pro oslavu narozenin z důvodu rekonstrukce vyhrazen pro zajištění občerstvení pro lezce. K dispozici máme ještě jeden party room, avšak o něco menší. Pohodlně se do tohoto prostoru vejde 14 dětí/osob. Jak dlouho bude rekonstruktce probíhat zatím nevíme. Děkujeme za pochopení!

Nabízíme netradiční oslavu narozenin, svátků a jiných výročí s programem na naší stěně, který připravíme po konzultaci se zájemci. Občerstvení lze vybírat z nasí bězné nabídky a případně je také možné si donést i produkty vlastní.

Detail a program dětských oslav naleznete zde.

 

Akce pro školy

Nabízíme programy pro školní skupiny nebo celé třídy, které by chtěly zajímavě využít volný čas. Ve všení dny od 8.00 do 15.00 nabízíme školám zvýhodněné vstupné. Program přizpůsobíme po dohodě s učiteli věku a počtu záků.

 

Lezení rodičů s dětmi - probíhá vždy od října do dubna

Tato akce je vhodná pro rodiče, kteří chtějí netradičně a "adrenalinově" strávit hodinku, dvě i více se svými dětmi nebo i s jejich kamarády v Praze. V našem lezeckém centru je naučíme trochu lézt po stěně, naučíme je trochu lézt "po stropě", vyzkouší si své pohybové i postřehové schopnosti a to vše pod dohledem vyškolených instruktorů lezení na umělých stěnách. Cena závisí na počtu zúčastněných a jako vždy platí - "čím více, tím méně".