Banner

Aktuality

Historie Historie:
Půjčovna matroše na ven

Půjčovna matroše na ven

Přijď si půjčit bouldermatku, sedák, lezky nebo helmu a vyraž na skály.

Zásilkovna na SmíchOFFce

Od pondělí 22.2. máme otevřené výdejní okénko pro e-shop. Rozšiřujeme služby pro Tvé pohodlí o Zásilkovnu ???? Nově si u nás můžeš nechat poslat objednávku nebo osobní balík na 5000 odběrných míst po celé ČR! Zároveň můžeš spojit příjemné s užitečným a vyzvednout si své zásilky na jednom místě. U nás ???? Otevírací doba obchodu/Zásilkovny pro výdej objednávek: Po-Čt: 14:00 - 20:00 Pá: 9:00 - 15:00 So+Ne+svátky: Zavřeno

Slevovej blázinec na www.smichoffer.cz

Slevovej blázinec je tady! Za super ceny seženeš lezečky, sedáky, batohy, přilby nebo třeba lana. A je z čeho vybírat ???? Neváhej a mrkni na náš e-shop www.smichoffer.cz Akce platí do 19. 2. 2021 nebo až to vystřílíme. Discount Madhouse is here! For great prices you can get climbing shoes, harnesses, backpacks, helmets or ropes. And there is something to choose from ???? Do not hesitate and take a look at our e-shop www.smichoffer.cz The promotion is valid until February 19, 2021 or until sold out.

Kalendář INDOOR kurzů - pokračujeme v lezení!!!

Nové termíny lezení na stěně. Tak co? Chceš si vyzkoušet lezení nebo už něco umíš? SmíchOFFka je tu pro tebe. Mrkni na naši nabídku vnitřních kurzů. Už teď se na všechny účastníky moc těšíme.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI