• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Salewa Rock Show 2013


24. 04. 2013

Další ročník open závodu Salewa Rock Show letos jen u nás na smíchOFFce.

Lezecká sezóna je tady v plné parádě, takže všechny nadšence do výšek už určitě svrbí prsty a jejich chodidla volají po těsném sevření lezeček. To je ten správný čas na soutěžní a společenskou akci Rock Show, kterou vám již páté jaro přináší Salewa.


Ale pozor – tentokrát to bude sešlost pro všechny výkonnostní kategorie. Nejsi ‚chrt‘, a nedáváš 8+? Nevadí, i pro tebe máme připravené super trasy. Jsi mazák a necouvneš před žádnou výzvou? I ty si přijdeš na své, protože stavět cesty bude mimo jiné polský profík Adam Pustelnik. 

Finalisté dostanou pozvánku na Rock Show Tourstop, která se koná 1. 6. v Moravském krasu, nejlepší muž a žena pak pojedou na velké finále pořádané 18. a 19. čer
vence v Bolzanu. 

Pro všechny účastníky akce je připravena tombola, takže i když si nesáhneš na stupně vítězů, pořád máš šanci vyhrát něco free, cool a in. Každý lezec od nás navíc dostane triko, ionťák a po finále pivko. Představení nové kolekce Salewa je už jen malou třešinkou na dortu. Nikdo se nebude nudit, takže vezměte i kamarády, v nichž se zatím marně snažíte vzbudit vášeň pro lezení. Tentokrát to vyjde!

Kdy: sobota 4. května 2013 od 13 hodin

Kde: Lezecké centrum Smíchoff

Propozice ke stažení zde

Registrace na: 

http://www.salewa.com/rockshow/cs_cz/aplikace

Team smíchOFF a team Salewa se na Vás těší!!!