Banner

Stěna & boulder

Ve dvou halách se nachází stěna s maximální výškou 15,5m.

V LC SmíchOFF najdete mnoho ukloněných profilů, kolmice, spáry, kouty, hrany laminátové profily, mírně převislý profil a závodní profil s převisem až 40°. Pro ty, kteří se necítí na výšku 15m, máme připraveno mnoho kratších profilů už od 6m s velmi lehkými cestami. Na stěně můžete využít možnosti lézt se samojistícím zařízením TruBlue. Navijáky jsou umístěny v obou halách v různých profilech včetně mírného převisu, spár i galerie s lehkými cestami.

Stěna

BoulderOFFka

Zde Vás čeká 180 boulder problémů v devítí obtížnostech. 

Každý obtížnostní okruh je v jedné barvě. Nejlehčí je fialová s bouldery přípravenými speciálně pro malé lezce, následována černou - růžovou - světle zelenou - tmavě zelenou - červenou - prasátkovou - modrou a nejtěžší je žlutý okruh speciálně postavený pro výkonostní lezce a reprezentaci. Součástí BoulderoOFFky je i tréninkový koutek s kampusem, naklápěcí stěnou a profily se spoustou chytů pro trénink vytrvalosti a vymýšlení si svých boulder problémů.

Boulder

BouldříkOFF

Velká hala určená jen pro děti

V naší nejnovější hale děti od 3 do 12 let najdou ohromný kus zábavy a dobrodružství. Čeká tu na ně stěna s navijáky, bouldrové stěny, lávky a prolézačky, na kterých mohou zažívat to nejlepší dobrodružství.
V BouldříkOFFě jsou lezecké a boulderové cesty rozděleny do "obtížnostních" barevných okruhů. Žlutá, Oranžová, Zelená, Modrá, Červená a Černá.
Součástí haly je i místnost s kuchyňkou, ve které lze uspořádat dětskou oslavu. Pro rezervaci oslavy piš na: oslavy@lezeckecentrum.cz

BouldříkOFF video

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI