Banner

Společenské akce

Dětské oslavy

Chce Vaše dítko pojmout svoji oslavu tentokrát velmi zábavně a zároveň trošku dobrodružně. Baví ho lezení nebo to ani ještě nezkoušelo? Narozeninová oslava je super příležitost si lezení vyzkoušet se svými kamarády. Všechno Vám zařídíme a rozhodně se není čeho bát. Pojďte to zkusit!
Narozeninová oslava je vhodná pro děti od 4 let.

Ti nejmenší mohou lézt v našem novém BouldříkOFFě, kde pro ně máme hromadu zábavy na krátkých boulderových cestách, cestách s automatickými navijáky a ve skvělých prolézacích tunelech s překážkami. Současně i ti starší zde najdou zábavné bouldry na lezení. Případně mohou také využít i lehčí cesty na zajištěných lanech v malé i velké hale.

Celková doba trvání oslavy je 3 hodiny a po tuto dobu Vám bude k dispozici zvolený party room. Vyberte si z nabízených variant, termínů a party roomů to pravé pro Vás.

Podrobnosti o termínech, cenách, balíčcích a možnost rezervace najdete ZDE.

Firemní akce na stěně a boulderu

Pro větší skupiny nabízíme organizaci firemních akcí s bohatým programem zaměřeným na lezení pro zaměstnance či obchodní partnery. Dle počtu účastníků akce zajistíme odpovídající počet kvalifikovaných instruktorů. Dle Vašeho přání Vám rádi zařídíme i občerstvení. Můžeme vám také připravit dárkové tašky pro vaše partnery či zaměstnance s věcmi z našeho obchůdku. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat na kurzy@lezeckecentrum.cz

Firemní akce na skalách

Připravujeme pro vás novinku v podobě firemních akcí na skalách. Pokud byste měli o tuto službu zájem, kontaktujte nás na kurzy@lezeckecentrum.cz.

Akce pro školy

Nabízíme programy pro školní skupiny nebo celé třídy, které by chtěly zajímavě využít volný čas. Ve všední dny od 8.00 do 15.00 nabízíme školám zvýhodněné vstupné. Program přizpůsobíme po dohodě s učiteli věku a počtu žáků. Pokud máte zájem, napište nám na kurzy@lezeckecentrum.cz.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI