Banner

Společenské akce

Dětské oslavy

Naše dětské oslavy jsou vhodné pro děti od 3,5 let. Ti nejmenší mohou lézt v našem novém BouldříkOFFě, kde pro už pro ně máme boulderové cesty a navijáky. Současně i ti starší tam najdou nějaký boulderový problém k vyřešení a případně mohou využít i lehčí cesty na zajištěných lanech v malé i velké hale. Nejmenší děti mohou využít dětský koutek pod dohledem rodičů.

Cena

Cena 2.500,- Kč zahrnuje vstup maximálně 10 dětí, každé další dítě zaplatí vstupné 150,- Kč. Doprovod a jističi vstupné neplatí, pokud nechtějí sami lézt. Při příchodu je vybírána záloha 2.700,- Kč, ze které se platba za oslavu odečtě. Platit lze na místě v hotovosti nebo kartou. Při příchodu vám obsluha ukáže party room, zapůjčí sedáky a lezečky. Cena zahrnuje:

  • vstup na stěnu, zapůjčení sedáků a lezeček
  • pronájem party roomu, narozeninovou výzdobu, dvě dětská šumivá vína
  • zapůjčení talířků, skleniček a příborů

Při stornování zamluveného termínu méně než 3 dny před konáním oslavy je nutné uhradit storno poplatek 500,- Kč.

Čas oslav

O víkendu oslavy probíhají vždy mezi 10:00 a 18:00, ve všední dny záleží čas na domluvě. Pronájem party roomu začíná vždy v celou hodinu a trvá 2 hodiny, kdy je vám plně k dispozici. Po opuštění party roomu můžete pokračovat v lezení, ale je nutné přesunout věci do uzamykatelných skříněk. Klíčky od skříněk dostanete oproti vratné záloze 200,- Kč na recepci.

Lezení

Děti mladší 12 let musí jistit dospělý nebo dítě starší 12 let. Obsluha stěny Vás naučí během max. 15 minut bezpečně jistit na tzv. top ropech (lana jsou na stěně již předem připravená). Celkem se počítá se dvěmi až třemi dětmi na jističe, ale je lepší, když je jističů více (děti si více zalezou). Jištění není obtížné ani nijak fyzicky náročné. Rádi Vám také zajistíme instruktora na celou dobu nebo část oslavy za cenu 500,- Kč/hod. 

Co s sebou?

  • pohodlné sportovní oblečení, uzavřené čisté boty; nevhodné jsou sukně, šaty, sandály, lézt naboso je ZAKÁZÁNO!
  • jakékoliv vlastní občerstvení; na místě je možné také využít naší bohaté nabídky džusů, limonád, točené Kofoly, sušenek, sendvičů, wrapů a toastů (nenoste prosím občerstvení do lezecké haly). Jsme schopni po domluvě občerstvení ze stále nabídky na baru nebo zajistit speciální - řízková mísa, sýrová mísa, salámová mísa, zeleninová mísa. 

Pro více informací a domluvu konkrétního termínu nás kontaktujte na kurzy@lezeckecentrum.cz.

Firemní akce na stěně a boulderu

Pro větší skupiny nabízíme organizaci firemních akcí s bohatým programem zaměřeným na lezení pro zaměstnance či obchodní partnery. Dle počtu účastníků akce zajistíme odpovídající počet kvalifikovaných instruktorů. Dle Vašeho přání Vám rádi zařídíme i občerstvení. Pokud máte zájem, neváhejte nás kontaktovat na info@lezeckecentrum.cz

Firemní akce na skalách

Připravujeme pro vás novinku v podobě firemních akcí na skalách. Pokud byste měli o tuto službu zájem, kontaktujte nás na info@lezeckecentrum.cz.

Akce pro školy

Nabízíme programy pro školní skupiny nebo celé třídy, které by chtěly zajímavě využít volný čas. Ve všení dny od 8.00 do 15.00 nabízíme školám zvýhodněné vstupné. Program přizpůsobíme po dohodě s učiteli věku a počtu záků. Pokud máte zájem, napište nám na info@lezeckecentrum.cz.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI