• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Rozšiřujeme a rekonstrujeme


05. 09. 2013

Informace o rozšíření a rekonstrukci Lezeckého centra.

Vážení lezci a lezkyně,

 

po sedmi letech provozu Lezeckého centra, nastal čas k našemu rozšíření, abychom plně uspokojili nároky všech našich lezců. Ve spolupráci s firmou Makak jsme započali práci na rozšíření a celkové rekonstrukci našeho centra. Co můžete očekávat:

Lezecká stěna

 

V první fázi pro Vás  na přelomu září a října otevřeme nové lezecké prostory. Oproti stávajícím prostorům se Lezecké centrum zvětší přibližně o dvě třetiny. Přibude cca dalších 65 lezeckých linií, celkem tedy budeme mít vice než 150  lezeckých linii v celkové délce výrazně přes 2km. Již nyní pracuje tým našich stavěčů včele s Honzou Zbrankem na nových cestách. Na těžší cesty k nám opět zavítá Adam Pustelnik z Polska, který např. letos stavěl cesty na Světových hrách v Cali.

 

 

 Dětský koutek

 

Pamatujeme i na Vaše ratolesti a budujeme pro ně dětský koutek, ve kterém si báječně vyhrají a vy se tak budete moci věnovat bezstarostně svému lezení. Velikost obrázkem přiblížené reality je cca 4x4x3m, takže, jestli se chcete vrátit do dětských let…..

 

 

 

 

Obchůdek

 

O lezení víme vše a tak Vám spolehlivě můžeme doporučit to pravé do Vaší lezecké výbavy. Chceme, abyste si u nás skutečně vybrali, a tak rozšiřujeme i sortiment našeho obchůdku.

Kdo první odpoví správně na otázku, co je to smichOFFER.cz, bude si tam moci koupit lezecky s 30% slevou.(odpovědi směřujte na Lukáše well Fíka - obchod@lezeckecentrum.cz )

 

Warm – up

 

Součástí tréninku sportovního lezce není jen lezení obtížných cest. Důležitá součást je též správné zahřátí organismu. V nových prostorech tak bude možné se před lezením pořádně rozcvičit.

 

After climbing – relax

 

Pro Vaši celkovou regeneraci po náročném sportovním výkonu pro Vás otevřeme …… nechte se překvapit!

 

 

Rádi bychom Vám tímto poděkovali za Vaši věrnost. Jen díky Vám úspěšně fungujeme dnes již sedmým rokem. Po celou dobu rekonstrukce se budeme snažit, aby provoz stěny zůstal nenarušen.

Naše práce nás baví a doufáme, že je to vidět.

PS: pro nedočkavé - průběh rekonstrukce můžete sledovat na vlastní oči průhledovým okénkem napravo od spár.