• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Lezte bezpečně


01. 10. 2013

Kurzy zaměřené na bezpečnost jištění při lezení na umělé stěně.

 I letos jsme se zapojili do projektu Lezte bezpečně. V rámci tohoto  projektu pořádáme v říjnu kurzy zaměřené na bezpečnost lezení a  zejména na bezpečnost jištění. Kurzy jsou vhodné jak pro  začátečníky, tak pro lezce, kteří si chtějí rozšířit své znalosti.

 Účastník kurzu se naučí jistit s jistítkem Click Up při top rope lezení i při  lezení s postupovým jištění. Budou mu ukázány nejčastější chyby při  jištění. Osvojí si základní zásady bezpečnosti při jištění a lezení.

 cena kurzu: kurz je ZDARMA (v rámci kurzu je zdarma vstup na stěnu po  dobu kurzu a 

 délka kurzu: 2 hodiny

 kapacita kurzu: 10 osob

 termíny: 17.10.2013 od 18:30 - obsazený termín
              29.10.2013 od 18:00 - obsazený termín

 s sebou: sedák (lze zapůjčit na místě)
               lezečky (lze zapůjčit na místě)

 přihlašování: pro rezervaci Vámi vybraného termínu prosím pošlete  přihlášku na info@lezeckecentrum.cz

 Navíc po celý měsíc si můžete zdarma vyzkoušet revoluční jistítko  Click Up od Climbing Technology a lano Hattrick. Vše Vám  rádi na požádání zapůjčíme na recepci.

 Hattrick je novinka, jehož vlastnosti jsou vyladěny  především pro použití právě na umělých stěnách. Jeho předností je  snadné vázání a rozvazování uzlů. Významným benefitem lana je silný  oplet s výbornou odolností proti oděru.

 Click Up je revoluční poloautomatické jistítko vyvinuté pro sportovní  lezení z dílny Climbing Technology. Velice snadné použití, intuitivní,  lehké a bezpečné v kombinaci s efektivním zastavením pádu.


Těšíme se na Vás

team smíchOFF