• Facebook
SmichOFF

Novinky

Zpět na výpis novinek Další novinka

Týden sportu zdarma


15. 12. 2013

Vánoční dárek od hl. m. Prahy a Lezeckého centra smíchOFF.
I letos jsme se zapojili do projektu Týden sportu zdarma. Akce bude u nás probíhat od 25.12. do 30.12.  V rámci této akce poskytujeme registrovaným účastníkům volný vstup na stěnu.


Nemáte s lezením žádné zkušenosti? Využijte možnosti lezení pod dohledem zkušeného instruktora. Lekce lezení s instruktorem probíhají od 10:00 do 13:00, začínají vždy každou půl hodinu a trvají 60 minut. Během lekce absolvujete školení lezení na tzv. top rope, sami si vyzkoušíte lezení i jištění na umělé stěně a vyslechnete krátké poučení o bezpečnosti lezení a jištění. Veškeré vybavení si u nás můžete zapůjčit, potřebovat budete sportovní boty (ty můžete mít vlastní) nebo lezečky (speciální boty na lezení) a sedací úvazek. Cena za zapůjčení bot je 40,- Kč a za zapůjčení úvazku je 20,- Kč. Ceník půjčovného k nahlédnutí zde. Lekce jsou zvláště vhodné i pro děti. V rámci akce TSZ poskytujeme zdarma vstup, podmínkou je vytištěný voucher, který Vám přijde jako potvrzeni Vaší registrace. Při vstupu bude vybírána vratná záloha ve výši 200,- Kč, z které bude hrazeno případné půjčovné či konzumace na baru. 

Patříte-li mezi zkušené lezce a chtěli byste si o vánočních svátcích protáhnout tělo a využít možnost lezení na naší stěně zdarma, přihlašte se v sekci "lezení bez instruktora". Podmínkou bezplatného lezení je též vytištěný voucher a vstup a odchod mezi 8:00 a 11:00. 

On-line registrace probíhají od 18. prosince 2013 zde.
Těšíme se na Vás zdarOFF.