Banner

Letní tábor Rakousko - IMST

Letní tábor Rakousko - IMST

12 000 Kč

  • Letní lezecký výjezd do zahraničí je určen dětem od 14 let, které už mají s lezením delší  zkušenosti a jsou schopné se bezpečně navázat a jistit svého spolulezce. Na SmíchOFFce jsou schopné vylézt cestu obtížnosti 6 UIAA. Vyhrazujeme si možnost posoudit schopnost dítěte účastnit se tábora a případně nepotvrdit účast. U dětí, které se neúčastní kroužků v HO SmíchOFF bude nutné objednání individuálu, kde budou nutné předpoklady instruktorem posouzeny a rozhodnuto o účasti dítěte na táboře.
  • Rakousko je oproti našim skalám mnohem lépe zajištěné, díky tomu mohou děti lézt i na prvním, jak jsou zvyklé z umělé stěny. Na programu máme i vícedélkové lezení a v případě zájmu můžeme vyrazit i na ferratu.
  • Ubytovaní budeme v kempu přímo v Imstu, http://www.camping-imst.at/, případně zde http://campingrossbach.at, je tedy nutné si vzít vlastní stany.
  • Jídlo si každý zařizuje sám, ale pokud by to někdo nezvládl, je možné se s námi domluvit na společném vaření za příplatek. Potřebovat tedy budete základní kempingové vybavení.

Termín:

sobota 17.8. - pátek 23.8.2024  (V případě obsazení kapacity zvažujeme 2. termín 5.8. - 11.8.2024)

Cena tábora je 12.000,- Kč/dítě. Zahrnuje dopravu, ubytování, půjčení vybavení a instruktory. V ceně není zahrnuto pojištění léčebných výloh při horolezení, jídlo, případný vstup na lezeckou stěnu (za špatného počasí) nebo lanovku, případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování aj.). 

Před odjezdem je nutno zajistit pro děti aktivní členství v HO SmíchOFF a ČHS (v případě vstupu do našeho oddílu HO SmíchOFF je členství za cenu 100 Kč a rádi Vám jej vyřídíme).

V případě nedostatečně naplněné kapacity si vymiňujeme právo některé nebo všechny rezervace odmítnout a zrušit. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte nějaké dotazy, tak nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621. 

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI