Banner

Letní tábor v Tisé

7 800 Kč

Letní tábor v Tisé = dobrodružství v srdci českých pískovcových skal v Tisé (CHKO Labské pískovce).

  • Tábor je určen pro děti ve věku od 8 let do 15 let zejména z lezeckých kroužků HO SmíchOFF, které už mají s lezením aspoň základní zkušenosti.
  • Podmínkou pro přihlášení je znalost navazování na dvojitý osmičkový uzel, bezpečné ovládání jistící pomůcky (kyblíku nebo click-upu) a znalost základních lezeckých povelů. Na SmíchOFFce jsou schopné vylézt cestu obtížnosti 4 na top rope.
  • Celý týden budeme uprostřed přírody mezi skalami v Tisé, v oblasti Sněžníku či Ostrova.
  • Ubytování je zajištěno v rodinném domě "Lípa" uprostřed zahrady přímo v obci Tisá. Ke spaní jsou připraveny postele a lůžkoviny. Bude třeba mít vlastní povlečení. Chata je vybavena koupelnou, WC a také kuchyní, kde budeme společně připravovat snídaně, obědy i svačinky. Teplá večeře i s polévkou je zajištěna v nedaleké restauraci Kačák. Kromě lezení na skalách se děti mohou těšít na spoustu her, výletů po okolí i zábavy s kamarády.
  • Doprava vlastní - ideálně spolujízda nebo vlak a autobus

Cena tábora je 7.800,- Kč/dítě. V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo, instruktoři, zapůjčení vybavení. V ceně není zahrnuta doprava na tábor a zpět a případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování aj.).  Před odjezdem je nutno zajistit pro děti aktivní členství v ČHS (v případě vstupu do našeho oddílu HO SMÍCHOFF je členství za cenu 100 Kč a rádi Vám jej vyřídíme).

Termíny:          

  • I. turnus 16. - 22. 7. 2022
  • II. turnus 23. – 29. 7. 2022 

Seznam věcí, které máte dětem zabalit, najdete v odkazu "ke stažení". Přihlášným bude ještě vše upřesněno na konci června emailovou zprávou. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621.

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI