Banner

Letní tábor v Tisé - VYPRODÁNO

6 900 Kč

Letní tábor v Tisé je určen pro děti od 8 do 15 let, které se nebojí dobrodružství v srdci českých pískovcových skal v Tisé (CHKO Labské pískovce).

PRO LETOŠNÍ ROK MÁME TÁBORY VYPRODANÉ.

Tábor je určen pro děti od 8 let – 15 let, které se nebojí dobrodružství v srdci českých pískovcových skal v Tisé (CHKO Labské pískovce). Celý týden budeme uprostřed přírody mezi skalami v Tisé, v oblasti Sněžníku či Ostrova.

Ubytování je zajištěno v horolezecké chatě oddílu Spartak Ústí nad Labem přímo v obci Tisá. Ke spaní jsou připraveny postele, kde je ale nutné mít vlastní spacák. Chata je vybavena koupelnou a dvěma WC a také malou kuchyňkou, kde budeme společně připravovat snídaně, obědy i svačinky. Teplá večeře i s polévkou je zajištěna v nedaleké restauraci Kačák. Kromě lezení na skalách se děti mohou těšít na spoustu her, výletů po okolí i zábavy s kamarády.

Cena tábora je 6.900,- Kč/dítě. V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo, instruktoři, zapůjčení vybavení. V ceně není zahrnuta doprava na tábor a zpět a případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování aj.).  Před odjezdem je nutno zajistit pro děti aktivní členství v ČHS (v případě vstupu do našeho oddílu HO SMÍCHOFF je členství za cenu 100 Kč a rádi Vám jej vyřídíme).

Termíny:          

  • I. turnus 17. - 23. 7. 2021
  • II. turnus 24. – 30. 7. 2021 

Seznam věcí, které máte dětem zabalit, najdete v odkazu "ke stažení". Přihlášným bude ještě vše upřesněno na konci června emailovou zprávou. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621.

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI