Banner

Lezecký trénink pro dospělé s Matějem

Lezecký trénink pro dospělé s Matějem

1 400 Kč

Začínáš s lezením, chceš začít správně a nedělat zbytečné chyby? Lezeš dlouho a chtěl bys své lezení posunout dál? Posouváš to dál, ale jde to pomalu nebo vůbec? Zajímá tě, jak trénovat správně? Přesně pro tebe jsou tréninky s Matějem, který Ti pomůže vyladit tvé silné stránky a vylepšit ty slabé!

Lezecký trénink pro dospělé obsahuje 4 lekce po 2 hodinách (1x týdně). Je vhodný pro mírně pokročilé až pokročilé lezce, kteří si chtějí prohloubit své znalosti a dovednosti získané v předešlé lezecké praxi, ať už ji absolvovali s instruktorem nebo bez něj. Účastníci se mohou hlásit i individuálně, na kurzu se seznámí s novými  lezeckými partnery. Skupinový kurz probíhá jednou týdně, ve stejný den a čas.

Na společném tréninku se naučíš mimo jiné:

  • Vyladit techniku tak, abys lezl s lehkostí
  • Rozvíjet silové schopnosti
  • Trénovat vytrvalost
  • Stát se jističem, kterému by ses sám svěřil

Kurz je vhodný pro příležitostné i aktivní lezce, kteří ve svém koníčku hledají systém, chtějí se vzájemně inspirovat, sdílet zkušenosti a mají chuť nahlédnout do tajů lezecké techniky, metodiky a vědomého pohybu. Lezecký trénink pro dospělé volně navazuje na kurzy RAZ a DVA. Jejich absolvování však není podmínkou.

Cena:

  • balíček 4 tréninků 1.400,- Kč
  • V ceně NENÍ zahrnutý vstup a půjčení vybavení (je možné využít Multisport, Membership či permici)

Trénink se koná při účasti min 3 zájemců. Ušlé lekce nelze nahradit jiným způsobem. Pokud máte zájem začít, či poptáváte specifický kurz, kontaktujte nás na kurzy@lezeckecentrum.cz.

Tréninky pro Vás zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI