Banner

Příměstský tábor denní - podzim

Příměstský tábor denní - podzim

800 Kč

Tábor je určen pro všechny děti, kterým bylo alespoň 8 let a které baví šplhat (ať už po stromech nebo po laně), prolézat kdejaké překážky a vůbec sportovat. Děti nemusí mít předchozí zkušenosti s lezením, rádi je do tohoto skvělého sportu zasvětíme.

Během školních prázdnin (podzimní, pololetní, jarní, velikonoční a hlavně o letních) pořádá HO SmíchOFF, z.s. pro Vaše děti příměstské tábory zaměřené na lezení. Stejně tak tomu je letošní podzimní prázdniny. Tábor je určen pro všechny děti, kterým bylo alespoň 8 let a které baví šplhat (ať už po stromech nebo po laně), prolézat kdejaké překážky a vůbec sportovat. Děti nemusí mít předchozí zkušenosti s lezením, rádi je do tohoto skvělého sportu zasvětíme.

Tábor probíhá vždy od 9.00 do 17.00 hod (příchod ráno mezi 8.45 – 09.00  hod; odchod mezi 16.30 – 17.00 hod buď v doprovodu rodičů, nebo se souhlasem rodičů samostatně). Náplní tábora je nejenom lezení v lezeckém centru SmíchOFF, ale také spousta her, zábava, kamarádi a výlety po okolí. V případě dobrého počasí můžeme navštívit venkovní lezecký park či jiné atrakce. 

Co s sebou: kopii zdravotní kartičky, potvrzení o bezinfekčnosti ve vztahu ke covidu tzv. O-T-N (očkování, negativní test, potvrzení o prodělané nemoci), kontaktní údaje na rodiče, láhev na pití, dopolední a odpolední svačinku, sportovní oblečení (které nebude škoda ušpinit) + teplé oblečení na ven (kdyby nevyšlo počasí, tak se bude hodit i pláštěnka), kšiltovka či šátek. Vše sbaleno v batůžku

Cena zahrnuje zapůjčení veškerého vybavení, instruktory, členský příspěvek, oběd a pití. Cena nezahrnuje případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování a jiné). Tábor se bude konat při účasti alespoň 4 dětí. 

Termíny:

  • středa 27.10.2021
  • čtvrtek 28.10.2021

Pokud byste si nevěděli rady nebo se chcete něco zeptat, kontaktujte nás prosím na info@lezeckecentrum.cz nebo volejte na 604 273 621.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI