Banner

Příměstský tábor týdenní

Příměstský tábor týdenní

3 650 Kč

Tábor je určen pro všechny děti, kterým bylo alespoň 6 let a které baví šplhat (ať už po stromech nebo po laně), prolézat kde jaké překážky a vůbec sportovat. Děti nemusí mít předchozí zkušenosti s lezením, rádi je do tohoto skvělého sportu zasvětíme.

Během školních prázdnin (podzimní, pololetní, jarní, velikonoční a hlavně o letních) pořádá HO SmíchOFF, z.s. pro Vaše děti příměstské tábory zaměřené na lezení. Tábor je určen pro všechny děti, kterým bylo alespoň 6 let a které baví šplhat (ať už po stromech nebo po laně), prolézat kde jaké překážky a vůbec sportovat. Děti nemusí mít předchozí zkušenosti s lezením, rádi je do tohoto skvělého sportu zasvětíme.

Tábor probíhá vždy od 9.00 do 17.00 hod (příchod ráno mezi 8.30 – 09.00  hod; odchod mezi 16.30 – 17.00 hod buď v doprovodu rodičů, nebo se souhlasem rodičů samostatně). Náplní tábora je nejenom lezení v lezeckém centru SmíchOFF, ale také spousta her, zábava, kamarádi a výlety po okolních skalách (Hlubočepy, Srbsko). 

Co s sebou: kopii zdravotní kartičky, kontaktní údaje na rodiče, lahev na pití, dopolední a odpolední svačinku, sportovní oblečení (které nebude škoda ušpinit) + teplé oblečení na ven do skal (kdyby nevyšlo počasí, tak se bude hodit i pláštěnka). Vše sbaleno v batůžku.

Cena zahrnuje zapůjčení veškerého vybavení, instruktory, členský příspěvek, oběd a pití. Tábor je nutné uhradit do konce června. Tábor se bude konat při účasti alespoň 4 dětí. 

Pokud máte zájem o jednotlivé dny v týdnu, podívejte se také na naši nabídku Denní příměstský tábor.

Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte nás prosím na info@lezeckecentrum.cz nebo volejte na 604 273 621.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968