Banner

Putovní tábor - Jižní stezka - Šumava

Putovní tábor - Jižní stezka - Šumava

7 800 Kč

Novinka na SmíchOFFce - letní putovní tábor - začínáme Šumavou

  • Tábor je určen pro děti ve věku od 12 let. Zkušenosti s lezením nejsou podmínkou :-). Musíš být však schopen ujít denně cca 20 km s batohem a věcmi na zádech. 
  • Trasa Jižní stezky vede Šumavou od Vyššího Brodu po Svatou Kateřinu v osmi etapách v celkové délce 192 kilometrů. My plánujeme jít z Bavorské Rudy do Vyššího Brodu. Vystoupáme na 8 tisíicovek včetně Plechého, nejvyššího bodu Šumavy. Podrobněji zde viaczechia.cz/jizni-stezka-sumava/
  • Sejdeme se na Hlavním nádraží, kde nasedneme do vlaku, kterým se přepravíme až do Bavorské Rudy, kde přespíme na naší chatě. Rozdělíme zásoby a ráno vyrazíme na cestu. Předpoklad je ujít cca 20 km denně, ale celkový výlet bude uzpůsoben schopnostem skupiny. Třetí den si dáme restday, vykoupeme se odpočineme si. Nocovat budeme v turistických ubytovnách, kempech, tábořištích nebo tak jen pod širákem. Budou tedy třeba spacáky a karimatky. Pokud nemáte, pomůžeme zařídit zapůjčení.
  • Jídlo si budeme chystat většinou společně sami v kotlíku na ohni, nebo se zastavíme po cestě v restauraci.
  • Doprava - vlakem na start a z cíle zpět domů, zbytek pěšky :-)

Cena tábora je 7.800,- Kč/dítě. V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo, instruktorky Mickey a Anet s četnými zkušenostmi  z přechodů vysokých hor, doprava. V ceně není zahrnuto kapesné.

Termíny:          

  • I. turnus 24.6. - 3.7. 2022

Přihlášným budou cca v půlce června zaslány podrobnější informace a instrukce včetně seznamu vybavení emailovou zprávou. V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621.

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI