Banner

Soustředění - Bouldering na Sněžníku

Soustředění - Bouldering na Sněžníku

8 000 Kč

Letní soustředění v prostředí Děčínského Sněžníku a Tiských skal. Akce je určena pro děti z tréninkových skupin a lezeckých kroužků od 12 let, které lezení baví.

  • Soustředění je pro děti z tréninkových skupin a lezeckých kroužků HO SmíchOFF ve věku od 12 let, které už  lezou min. rok a zvládají  vylézt na SmíchOFFce světle zelený boulder. Účast dětí z kroužku musí být odsouhlasena s hlavním vedoucím tábora. Proto nás před přihlášením kontaktujte na info@lezeckecentrum.cz
  • Lezení je musí bavit :-)
  • Ubytování je zajištěno ve vile u Inky na Sněžníku - Sněžník č. 122.  Ke spaní jsou připraveny postele. Současně bude možné spát i v přilehlé zahradě ve stanech. Je tedy nutné mít vlastní spacák a karimatku. V chatě je sociální zařízení - WC a sprchový kout.
  • Snídaně a svačinky do skal si budeme chystat sami v kuchyňce na chatě. Teplou večeři budeme mít zajištěnou v ubytování.
  • Doprava bude společně vlakem z nádraží Praha - Holešovice (v ranních hodinách) do stanice Děčín a dále autobusem až na Sněžník. Návrat je plánován ve večerních hodinách. Podrobnosti zašleme v průběhu června.
  • Děti se naučí principy boulderingu - pro každého najdeme vhodné výzvy. Poznají nejrozlehlejší boulderovou lokalitu s jedinečnou přírodou a krásnými výhledy. Zvládneme orientaci v průvodci, užijeme si zábavné hry, bojovky a výlety do skal.

Cena tábora je 8.000,- Kč/dítě. V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo, instruktoři, zapůjčení vybavení, doprava. V ceně není zahrnuto - případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování aj.), kapesné.  Před odjezdem je nutno zajistit pro děti aktivní členství v HO SmíchOFF a ČHS (v případě vstupu do našeho oddílu HO SmíchOFF je členství za cenu 100 Kč a rádi Vám jej vyřídíme).

Termín:          

  • 9.7. - 14.7.2023 - pro děti ve věku od 12  do 16 let

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621. 

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI