Banner

Velikonoce v Arcu

Velikonoce v Arcu

13 800 Kč

Pojeď si vykoledovat nějaký pěkný přelez! KAPACITA VYČERPÁNA!

  • Jarní lezecký výjezd do zahraničí je určen dětem od 12 let, které už mají s lezením delší  zkušenosti a jsou schopné se bezpečně navázat a jistit svého spolulezce. Na SmíchOFFce jsou schopné vylézt cestu obtížnosti 6 UIAA. Vyhrazujeme si možnost posoudit schopnost dítěte účastnit se tábora a případně nepotvrdit účast. 
  • Arco v Itálii je vyhlášená krásná lezecká oblast a je oproti našim skalám mnohem lépe zajištěné, díky tomu mohou děti lézt i na prvním, jak jsou zvyklé z umělé stěny. Na programu máme i vícedélkové lezení.
  • Ubytovaní budeme v apartmánech ve městečku Pieve Di Ledro.
  • Jídlo bude možno připravovat v apartmánech. Není v ceně výletu. Je možné se domluvit na společném vaření, kdy se každý zapojí.

Termín:

středa 5.4.2023 - pondělí 10.4.2023 (Velikonoční prázdniny)

Cena:

Cena tábora je 13.800,- Kč. Zahrnuje dopravu, ubytování, půjčení vybavení a instruktory. V ceně není zahrnuto pojištění léčebných výloh při horolezení, jídlo, případný vstup na lezeckou stěnu (za špatného počasí), případné náklady spojené s opatřeními proti Covid 19 (např. povinné testování aj.). 

Před odjezdem je nutno zajistit pro děti aktivní členství v HO SmíchOFF. (podepsaná a odevzdaná přihláška do HO)

V případě dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu info@lezeckecentrum.cz nebo telefonicky +420 604 273 621. V případě úplného nenaplnění kapacity mohou být některé rezervace zrušeny.

Tábor zajišťuje HO SmíchOFF, z.s.

Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI