Banner

Workshop s Kubou Novotným

Workshop s Kubou Novotným

1 000 Kč
sobota 13.11.2021 15:00 - 17:30Volná místa (8)Koupit kurz

Trenér lezení, pohybový specialista Kuba Novotný ve spolupráci s lezeckým centrem SmíchOFF pořádají víkendové workshopy na témata:

1) Workshop: Jak lézt a trénovat abych se (ještě víc) nedojebal

      Kdy:  sobota 16.10. 2021 od 15:00 do 17:30 hod

Co tě čeká: Nejprve Tě v úvodní teoretické části Tě Kuba seznámí se základy zdravého a efektivního pohybu. V druhé praktické části pak teorii převedeš do praxe při pohybu na boulderu. Vyzkoušíš si, jak co nejlépe našlapovat na stupy, aby se Ti povedlo dostat co nejvíce váhy na nohy, jak pracovat s rukama a pažemi, abys předešel zranění, nebo získal větší vytvrvalost zapojením více svalů v pohybu. Na závěr budeš moct zhodnotit svůj lezecký projev na obrazovce tabletu, porovnáš svůj pohyb s Kubovým na stejném boulderu a vysvětlí Ti, kterým pohybovým nešvarům se věnovat ve Tvém vlastním tréninku.

2) Workshop: Jak vybrat lezečku a jak pracovat s chodidlem

      Kdy:  sobota 13.11. 2021 od 15:00 do 17:30 hod

Co tě čeká: - Lezečka - jediné lezecké vybavení, které má reálně vliv na Tvoji lezeckou výkonnost a držení těla. V rámci tohoto workshopu si vysvětlíme, jaké jsou dlouhodobé a krátkodobé výhody menší a větší boty (taky menší, ale zase ne tak, že potřebuješ igelit, aby ses dostal dovnitř). Podíváme se na to, jak lezečka ovlivňuje sílu ruky a prstů. Povíme si, jak vypadá fyziologické nastavení chodidla a jak pracovat s chodidlem v lezečce. Pokud bude přítomen někdo s vbočeným palcem, tak si ukážeme, jak pracovat s ním.

Jak dlouho oba workshopy trvají: 2,5 hodiny

Workshopy probíhají ve skupině 4-8 osob. Při nenaplnění kurzů si vyhrazujeme právo kurzy zrušit nebo nabídnout náhradní termín.

V ceně NENÍ zahrnut vstup na stěnu.

Workshopy zajišťuje HO SmíchOFF, z.s. ve spolupráci s Kubou Novotným.

Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI