Banner

Přístup pomocí MHD

  • Vystoupíte ve stanici metra Anděl – východ směr Ženské domovy a vyhledáte zastávku autobusů na Hlubočepy. Zde vyčkáte na příjezd autobusu 120 nebo 231, kterým se svezete dvě stanice do zastávky Správa sociálního zabezpečení.
  • Přejdete silnici a vydáte se dál ve směru mizejícího autobusu. Již od zastávky uvidíte vlevo sjezd do starého průmyslového areálu, zřetelně označený zákazem vjezdu. Tam povede vaše cesta.
  • Sejdete z kopečka k vrátnici areálu. Široce se usmějte, zamávejte vrátnému a bez ostychu projděte vrátnicí. Projděte parkoviště za vrátnicí a pokračujte zprava podél staré tovární haly... Od zastávky autobusu to máte nějakých 300 metrů.
  • Chcete-li si udělat kratší procházku, metro opustíte až ve stanici Smíchovské nádraží a vydáte se směrem na sever – tj. do centra.
  • Po několika desítkách metrů narazíte na lávku vedoucí přes vlakové nádraží. Vysupíte schody, lávku přejdete a dorazíte na křižovatku nad vjezdem do tunelu Mrázovka. Noviny se Vám při čekání na zelenou rozhodně neztratí.
    Dočkáte-li se zeleného panáčka, přejděte křižovatku a vydejte se vlevo do ulice Křížová. Po nějakých pěti stech metrech svižné chůze dorazíte na zastávku autobusu Správa sociálního zabezpečení před Českou správou sociálního zabezpečení.
  • Odtud pak pokračujete podle předchozího popisu. Na zastávku to ze stanice metra máte nějakých 700 metrů.
Kontakt
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI