Banner

Přístup vlastním vozem

  • Pokud pojedete autem, můžete parkovat přímo v areálu za 22,50 Kč/hod v čase 7.00-17.00 hod, za 7,50 Kč o víkendech a v čase 17.00 - 24.00 hod při placení na recepci lezeckého centra. Potřebujete k tomu mít s sebou parkovací lístek. Pojedete-li z centra – třeba po vnitřním okruhu, do ulice Křížová se dostanete celkem lehce.
  • Přijedete-li však po okruhu směrem od Barrandova, obrňte se notnou dávkou trpělivosti a vychutnejte si genialitu českých dopravních inženýrů se vším všudy. Kdo z Vás se zvládne dostat do ulice Křížová bez spáchání alespoň jednoho hrubého dopravního přestupku, má náš bezmezný obdiv.
  • Nejschůdnější cestou pravděpodobně je opustit okruh směrem do ulice Radlická, zde se otočit a těsně před nájezdem zpět na okruh odbočit do ulice Křížová. Ani to však při silnějším provozu není až zas taková legrace.
  • Dorazíte-li do ulice Křížová, hned za prvními světly (bráno od centra) odbočíte vlevo dolů do zákazu vjezdu, kde již uvidíte vrátnici areálu. Budete-li mít štěstí a závora bude otevřená, jeďte směle dál. Bude-li závora zavřená, vezměte parkovací kartu, kterou Vám potvrdíme na našem baru za malý poplatek. Parkujte hned za vrátnicí a pokračujte pěšky zprava podél staré tovární haly do jednosměrky a přes výjezdovou závoru. 
Kudy k nám

Lezecké centrum SmíchOFF
Křížová 6
150 00, Praha 5 - Smíchov

  Zobrazit více

Provozovatel kurzů

HO SmíchOFF, z.s.
Táborská 979/5
140 00, Praha 4 - Nusle

IČ: 06350968

Online platby

Platební brána Comgate

PARTNEŘI